Zakład Opiekuńczo Leczniczy i Dom opieki Radom, mazowieckie.
Zakład Opiekuńczo
Leczniczy NFZ
Zakład Opiekuńczo
Leczniczy - Psychiatryczny
Zasady przyjęć pacjentów Leczenie i rehabilitacja Dom Seniora Zakład Opiekuńczo Leczniczy

O nas

Główną ideą, jaka przyświeca naszemu Ośrodkowi od samego początku,  jest stworzenie Pensjonariuszom rodzinnej atmosfery, pozwalającej na godne życie w otoczeniu osób gotowych nieść im pomoc przez całą dobę .

Kadrę naszego ośrodka stanowią osoby , ktore zdobyły doświadczenie zawodowe pracując w szpitalach jak też w innych zakładach opiekuńczo leczniczych i domach seniora .

W naszym ośrodku opiekujemy się również osobami z otępieniem oraz z chorobą Alzheimera i z chorobą nowotworową .

UWAGA !!!!

POSIADAMY KONTRAKT Z NARODOWYM FUNDUSZEM ZDROWIA NA OPIEKĘ DŁUGOTERMINOWĄ - KOSZT POBYTU TO 70% ŚWIADCZENIA EMERYTALNEGO PENSJONARIUSZA.

 

PENSJONARIUSZE W OCZEKIWANIU NA MIEJSCE NFZ MOGĄ PRZEBYWAĆ NA MIEJSCACH KOMERCYJNYCH.

Podopiecznym  zapewniamy:

  • zamieszkanie w komfortowych warunkach (wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym )
  • całodobową opiekę medyczną;
  • pełne wyżywienie, również diety;
  • specjalistyczne konsultacje lekarskie z zakresu neurologii, psychiatrii, interny, rehabilitacj,onkologii
  • leczenie farmakologiczne;
  • zabiegi elektroterapii
  • zabiegi rehabilitacji 
  • bezpłatne badania medyczne
  • opiekę duszpaszterską

 Gabinecie Terapii Zajęciowej czas wolny naszych podopiecznych staramy się wypełniać pod kątem profilaktyki. Dbamy o miłą atmosferę i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak imieniny, czy urodziny.

Opiekę nad pensjonariuszami sprawują :

- lekarze ( trzech lekarzy psychiatrów , trzech lekarzy internistów , neurolog , onkolog )

- psycholog 

- logopeda

- zespół rehabilitantów

- zespół pielęgniarek

- zespół opiekunów

 

Zakład nasz posiada wszelkie wymagane do prowadzenia tego typu działalności pozwolenia wydane przez Sanepid , Staż Pożarną , Nadzór Budolany i jest zarejestrowany w Księdze Rejestrowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego pod numerem 000000137562 . Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Jaśmin" zlokalizowany jest w odległości 60 kilometrów od Warszawy, 15 kilometrów od miejscowości Radom i 35 kilometrów od Grójca, w gminie Stara Błotnica (woj. mazowkieckie). Doskonale rozwinięty w tym rejonie system dróg stwarza komfortowe warunki dojazdu z całego regionu Mazowsza, jak również z sąsiednich województw. Gózd Stary znajduje się na terenie obszaru Krajobrazu Chronionego „Dolina Pilicy i Drzewiczki". Budynek Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego „Jaśmin" znajduje się z dala od wielkich aglomeracji miejskich, na ogrodzonej działce o powierzchni 2 ha, z lasem znajdującym się w odległości 6 metrów od budynku głównego.

Nasz Ośrodek znajduje się w nowym budynku, który został zaprojektowany i zrealizowany z myślą o komforcie Mieszkańców Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego. Cały kompleks, w tym pokoje i toalety, przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Naszym Pensjonariuszom oferujemy pokoje jedno, dwu lub trzyosobowe . Pokoje mają powierzchnię 21 m2 .Wszystkie pokoje posiadają  łazienki z pełnym wezłem sanitarnym . Jesteśmy w pełni przygotowani do opieki nad Pacjentami wymagającymi całodobowej, specjalistycznej pielęgnacji, a także nad Tymi, których schorzenie uniemożliwia właściwą opiekę w domu.

Dzięki naszemu doświadczeniu w opiece nad Pacjentami w podeszłym wieku, obciążonych wieloma chorobami internistycznymi, ale także neurologicznymi i psychiatrycznymi, możemy zaoferować kompleksową opiekę medyczną, pielęgniarską, fizjoterapeutyczną i psychologiczną. 

Ośrodek kierowany jest przez doświadczoną kadrę, a nadzór nad medyczną stroną działalności zakładu sprawuje Joanna Buła-Grzybowska - lekarz specjalista psychiatra z wieloletnim doświadczeniem.

Joanna Buła-Grzybowska ukończyła szkołę psychoterapii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Od 1997 do grudnia 2013 roku była  związana zawodowo ze Szpitalem Psychiatrycznym w Tworkach, w którym przez wiele lat pracowała na Oddziele Psychogeriatrycznym na  stanowisku ordynator Oddziału Dziennego. W trakcie swojej kariery zawodowej współpracowała z Poradnią Zdrowia Psychicznego oraz prowadziła własny gabinet specjalistyczny w Pruszkowie .

 Prowadzimy opiekę długoterminową na zasadach komercyjnych(pobyt w pokoju 3 osobowym 3600 zł w pokoju 2 osobowym 3800 zł w pokoju 1 osobowym 4100 zł ) . Pobyt komercyjny nie jest ograniczony względami medycznymi. O długości pobytu decyduje pacjent i jego najbliżsi. Pacjenci przyjmowani są do Ośrodka w ramach wolnych miejsc, zgodnie z kolejnością złożenia kompletu dokumentów, po uzyskaniu pozytywnej kwalifikacji medycznej do pobytu.

Zapewniamy również opiekę duszpasterską oraz pomoc socjalną i prawną.

 Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o przekazaniu opieki nad bliską osobą jest trudne, dlatego też zachęcamy rodziny i opiekunów do wizyty w naszym ośrodku. Spotkanie takie jest okazją do zapoznania się z wielokierunkowym programem terapeutycznym Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego, a także pozwala uzyskać odpowiedzi na nierzadko trudne pytania.

Cena za pobyt już od 3600,00zł!