Zakład Opiekuńczo Leczniczy i Dom opieki Radom, mazowieckie.
Home / Aktualności / Dom Seniora

Dom Seniora
data: 2013-04-14


 W maju 2013 zakład nasz podjął decyzję o rozszerzeniu działalności. W jednym ze skrzydeł zakładu powstał "Dom Seniora". Dla pensjonariuszy"Domu Seniora " przygotowaliśmy pokoje jedno , dwu i trzyosobowe . Wszystkie pokoje są wyposażone w pełen węzeł sanitarny . Część budynku przeznaczona na " Dom Seniora " tak jak i cały budynek zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi obowiązującymi standardami (szerokie korytarze , duża , wygodna winda , duże ustawne pokoje , drzwi pozwalające na przejazd wózkami inwalidzkimi , łazienki bez barier architektonicznych). Do dyspozycji pensjonariuszy oddajemy salę rehabilitacyjna , salę do pobytu dziennego , gabinet lekarski .Dom nasz zapewnia całodobową opiekę pielęgniarską. Nad zdrowiem pensjonariuszy czuwa lekarz rodzinny dysponujący odpowiednio wyposażonym gabinetem lekarskim.
W przypadku konieczności wykonania dodatkowych badań bądź konsultacji specjalistycznej personel domu gwarantuje pomoc i darmowy transport. Nasz dom ma podpisaną ze szpitalem w Radomiu umowę na usługi transportowe oraz na dostęp do pełnej oferty usług świadczonych przez nowoczesne laboratorium szpitalne .

Nasi pensjonariusze w wolnym czasie mogą odpoczywać w kilkudziesięcioletnim lesie znajdującym się na terenie ośrodka , który daje wspaniałe schronienie np. przed upałem w czasie upalnych letnich dni . W pobliżu Domu Seniora (500m) znajduje się również kościół gdzie pensjonariusze mogą się udawać sami lub z pomocą naszych pracowników . Msze Święte odbywają się również raz w tygodniu na terenie Zakładu .             Okolica słynie również z lasów w , których znajdują się nieprzebrane ilości grzybów i jagód .

 

Do zobaczenia !